The Eagle and The Radiant Cross

6. září 2010 v 19:58 | Kukahoj |  Recenze
eatrc

Tento mód vás přivede do staré dobré Calradie s novými, nebezpečnými návštěvníky. Připravte si tedy svého věrného oře a obrňte se proti nové mocné zbrani - střelnému prachu.


eatrc1

Po úspěšném spuštění jsem klinul na rychlou bitvu, abych tak přibližně zjistil, co od hry mohu čekat. Jako jediná rychlá bitva je k dispozici "vytvoření si vlastní bitky". Velmi mě tato možnost potěšila, proto jsem neváhal a hned spustil a s výsledkem jsem byl velmi spokojen. Po strastiplné bitvě jsem se odhodlal ke spuštění nové hry. Líbila se mi zde možnost, hned od začátku si vybrat království, kde budete začínat, a taky jestli budete kavalerista nebo pěšák. Po rozmístění skillů hra začíná u training campu. Mód obsahuje mapu Calradie a všechny její státy včetně dvou nových - Grand Duchy a Haelman Union. Po chvíli ježdění se mi na mapě zalíbilo její živé prostředí oproti valné většině. Následovala první návštěva města a zjišťování co zde máme nového.

eatrc3

S potěšením mohu oznámit, že kvalita nových zbraní je na velmi dobré úrovni a to včetně brnění. Bohužel se zde neobjevily nové boty ani rukavice. Mód také obsahuje palné zbraně, které mají hezké zvuky při střelbě. Po nákupu jsem se vydal naverbovat nějaké jednotky. Po chvíli expení jsem byl velmi zklamán, Mód samozřejmě obsahuje nové stromy jednotek, ale jsou velmi malé tzn., že to často končí u třech stupňů vylepšení u každé jednotky. Ovšem jako malé plus můžeme přičíst alespoň různorodost banditů (například jejich jízdní lučištníky).

eatrc2

I když se jedná o vcelku propracovaný mód, je tu stále několik věcí, které ho srážejí pouze k průměrnému hodnocení.

Shrnutí:

+ hezké zbraně a brnění
+ 2 nové národy
+ palné zbraně, které vydávají hezké zvuky při střelbě
+ zaplněná mapa

- pouze málo vylepšená mapa Calradie
- malé stromy jednotek
- nenašel jsem nové boty a rukavice

Závěrečné hodnocení - 50%

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wermacht Wermacht | 7. září 2010 v 7:59 | Reagovat

Tento mod se mi moc líbil, rekrutoval a vylepšoval jsem si německé vojsko a zaútočil na Italy, německé palné zbraně proti italským kopím je dokonalá kombinace na nahrabání zkušeností :)

Navíc je o nervy narazit na železnou jízdu (dezertéry), 30 jezdců snadno rozprášilo mou skromnou pěchotu

2 kukahoj kukahoj | 7. září 2010 v 11:50 | Reagovat

tak tak jsou tam docela silní dezertéři :) upozornoval jsem na to v recenzi že jsou tam silní nepřátelé .)a mod je to v celku dobrej snad až na ty stromy jednotek

3 sdoucha sdoucha | 10. září 2010 v 15:37 | Reagovat

V módu na původní Mount bylo jednotek dost, dali se najmout ve městě frakce ke které jsi patřil. Na Warbandu jsem ještě tento mód nehrál.

4 kukuhoj kukuhoj | 10. září 2010 v 20:49 | Reagovat

no i tak bych si to představoval trochu rozšířenejší :),ale rozhodně jsem hrál i horší mody :)

5 Bree Bree | 28. ledna 2011 v 15:24 | Reagovat

Zdravím, po dosažení 7. levelu je nutné zadat serial key. Nejde tento postup nějak obejít? Děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama